Znamy 3 tytuły nowych piosenek!

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące czwartego albumu Nicki Minaj. Na stronie serwisu BMI pojawiły się aż trzy nowe piosenki zarejestrowane pod nazwiskiem Minaj. Tytuły nowych piosenek to „Now Don’t Get Smart”, „Oh Sakafras (Oh Shit)” oraz „Don’t want your Love”. Co ciekawe przy tytule jednej z nowych piosenek pojawiają się nazwiska kompozytorów i producentów, którzy mieli przyjemność współpracować z raperką (oraz wieloma innymi artystami takimi jak: Lady Gaga, Jennifer Lopez czy One Direction). Tytuły piosenek wraz z ich danymi poniżej:

oj
„Now Don’t Get Smart” – jest utworem, o którym wiadomo najmniej. Informacje udostępnione w sieci nie są jeszcze kompletne. Na dzień dzisiejszy znany jest jedynie tytuł i jeden z kompozytorów Ivory James Lee.

aoisjfoiajsf
„Oh Sakafras” – podobnie jak w poprzednim utworze informacje nie są kompletne. Zany jest jedynie tytuł oraz jeden z kompozytorów Humes Henry A. Tytuł zastępczy to „Oh Shit”.

oasjdoiasjdoiasjd
„Don’t want your Love” – w przeciwieństwie do dwóch poprzednich utworów, pod kawałkiem widnieje spora lista nazwisk producentów i kompozytorów, którzy chętnie współpracowali z Minaj. Wśród nich widnieje szwedzki producent RedOne (Nadir Khayat), który wyprodukował hity z 2012 roku (album „Pink Friday: Roman Reloaded”): „Starships”, „Pound The Alarm”, „Automatic” czy „Whip It”.

Prosimy podejść do tych informacji z wielką dozą rezerwy. Informacje nie są jeszcze w żaden sposób oficjalnie potwierdzone! Wszystkie fragmenty, które do tej pory pojawiły się w sieci znajdziecie w naszym poprzednim wpisie  lub na naszym fanpage’u na Facebooku! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami dotyczącymi nowego projektu muzycznego Nicki to zachęcamy do śledzenia naszego tagu #NewNicki!

 

Dodaj komentarz

Lub