Perfumy Nicki Minaj

Nazwa: Pink Friday    Premiera: 17 wrzesień, 2012   Typ: oficjalne, debiutanckie
Pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem Minaj zaprojektowane były przez Lance McGregora, który na swoim koncie ma takie projekty buteleczek jak Pure – Beyonce, Lola  – Marca Jacobsa czy Girlfrend – Justina Biebera. Składnikami płynu są Carambola, czyli tzw. gwiezdny owoc, włoska mandarynka, Bosenberry (krzyżówka maliny z jeżyną),  magnolia, kwiat lotosu, jasmin, wanilia, karmelizowana gruszka, piżmo i nuty drzewne. W zapachu perfum jest bardzo owocowy, kwiatowy i słodki.  Jest bardzo trwały i mocny. Jeśli ktoś nie ma możliwości poznania perfum, to podobnie pachnie Forbidden Euphoria Calvina Kleina. 

„Pink Friday w tym momencie jest dla mnie świętością. Skłania do refleksji nade mną jako twórczynią i wyrażaniem siebie jako kobieta. Wiem, że moim Barbz zapach będzie się podobał i docenią go od początku do końca – włączając w to samą nazwę, wspaniały wygląd buteleczki oraz niesamowity zapach. Pink Friday to mój styl, pokazuje moją osobowość i to kim jestem”


Nazwa:  Pink Friday Special Kiedy: 1  Kwiecień, 2013 Typ: edycja
Drugi zapach raperki o nutach grejpfruta, jabłka, białej maliny, lilii oraz jaśminy. Perfumy opierają się także na bazie karmelizowanej gruszki i miodu. Buteleczka różniła się od pierwszej przede-wszystkim kolorem nakrętki oraz zmatowionym ‚ciałem’ postaci.Nazwa: Minajesty Kiedy: 31 Sierpień 2013. Typ: oficjalne
Drugi, oryginalny zapach Nicki Minaj i trzeci według listy. Perfum utrzymany ciągle w kwiatowo-owocowym klimacie. Zawierał gruszkę, czerwoną porzeczkę, cytrynę, magnolię, kwiat Lei, tygrysią orchideę, piżmo, wanilię oraz fasolę(bób) Tonka. Tym tazem buteleczka zmieniła całkowicie swój design, jednak zachowała formę. Nakrętka dostała puszystą, różową perukę, a dół czerwony gorset. Nazwa również została ulepszona. „Minajesty” powstało dzięki Perez’owi Hiltonowi, ponieważ to on mówił tak na raperkę podczas wywiadu.Nazwa: Pink Friday Deluxe Kiedy: 8 listopada 2013 Typ: edycja
Czwarte perfumy raperki. Ulepszenie nut oraz całkiem inny flakonik. Edycja Deluxe wzbogacona jest w „bardziej luksusowe” składniki, podczas gdy podstawowe nuty mają ten sam skład – piżmowy z nutami owoców, mandarynki, jeżyny i maliny, lotosu, jaśminu, karmelizowanej gruszki, piżma i nutami drzewnymi. Flakonik ma taki sam kształ jak dwie pierwsze perfumy Minaj. Zmianie uległa jedynie kombinacja kolorów. W celu promocji buteleczka zyskała dwa stroje z kolekcji ubranek dla perfum – Couture by Minaj.

 Nazwa: Minajesty Exotic Kiedy: 11 lipca, 2014 Typ: edycja
Minajesty Exotic jest bardziej zabawną, letnią i szaloną edycją drugiego oficjalnego zapachu od Minaj. Tym razem butelka ubrana jest w czarny gorset i blond perukę. Składnikami płynu jest pomarańcza bergamota, sok z pomarańczy, mango, lilia tygrysia, lawenda, piżmo oraz drzewo cedrowe.


Nazwa: Onika Kiedy: 11 lipca, 2014 Typ: oficjalne
W klipie do piosenki „Pills N Potions” pojawia się flakonik perfum. Już kilka godzin po premierze raperka postanawia ogłosić, iż jej nowe perfumy noszą nazwę Onika (prawdziwe imię) i powstały w celu uczczenia nowego, naturalnego stylu. Zapach według raperki pachnie „jak anioły w ogrodzie doskonałości”. Popiersie Nicki tym razem ubrane jest w czarny gorset, a na głowie Oniki znajdują się naturalne włosy.


Nazwa: The Pinkprint Kiedy: wrzesień 2015 Typ: oficjalne
24 lipca 2015 roku Nicki pojawiła się w programie śniadaniowym Good Morning America. Tuż po występie raperka zaprezentowała zupełnie nowe perfumy. Tym razem zapach nosi tytuł „The Pinkprint” i jest uczczeniem ostatniego albumu o tym samym tytule.  Główne nuty zapachowe to: pomarańcza bergamota, męczennica jadalna, różowy grejpfrut, plumeria, kwiat pomarańczy, nektarynka, róża, heliotrop, białe drzewo, kokos właściwy, sandałowiec, brodziec paczulka oraz piżmo.

Dodaj komentarz

Lub