Historia strony

Dawno, dawno temu…

Pierwsze zapiski starożytnych Egipcjan mówią, że strona miało swoje początki w odległym internecie. Jest rok 2010 – dokładniej koniec grudnia. Szesnastoletnia Patrycja postanowiła założyć coś w stylu forum, którego adresem było www.nickiminaj.pun.pl
Pierwszy polski fanklub poświęcony Onice. Choć raperka dopiero co wydała swój debiutancki album „Pink Friday” i wydawałoby się, że w naszym kraju nikt o niej nie wie to forum zapełniało się z dnia na dzień nowymi osobami. To tam powstały przyjaźnie, które trwają aż do dziś!
Kilka tygodni później stałymi bywalcami było już prawie 300 użytkowników – co na tamte czasy było sporym osiągnięciem. Razem napisaliśmy prawie 20 tysięcy postów w 2,5 tysiącach tematach. Nie można również zapomnieć o wspaniałej szacie graficznej forum, która zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Sielanka trwała prawie 3 lata. Patrycja postanowiła przenieść cały dobytek na osobną, dumną i bardziej profesjonalną domenę.  Pod koniec 2012 roku urodziła się minajpoland.pl  W 2012 roku już nikt nie używał forów – cały ruch przeniósł się na coraz popularniejszego facebooka.

c4ff248197 - Kopia - Kopia

Fakt, że Nicki zauważyła nasz fanclub i pochwaliła go na swoim Twitterze jest chyba największym osiągnięciem [choć do dziś zastanawiamy się, co oznacza „nie mogę się doczekać, kiedy was znów zobaczę” 🙂 ]

W okolicach wakacji 2014 roku brak pomocy ze strony redaktorów, niespiętrzające się obowiązki, brak czasu oraz kilka innych sytuacji doprowadziło do krótkotrwałego zawieszenia minajpoland. Na szczęście szybko udało się odbudować stronę.

9 września 2015 roku – redakcja strony oraz ekipa bloga NickiWorldPL.blogspot.com (również poświęconego raperce)  rozpoczęła wspólną działalność. Od tego czasu nowa załoga dostarcza Wam najlepsze newsy, ciekawą rozrywkę oraz pełny profesjonalizm.

W lipcu 2016 roku strona postanowiła zmienić adres. Od tamtego momentu strona Nicki Minaj Poland dostępna jest pod adresem nickiminaj.pl. Strona pod nową nazwą i  adresem została odmieniona za pomocą kolejnej szaty graficznej, będącą efektem pracy z nowym grafikiem.

 

Dodaj komentarz

Lub