Prezent dla taty na święta

Prezent dla taty na święta (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-taty-na-swieta) może być dla niektórych problemem, ponieważ naszemu tacie za dużo nie potrzeba, ale jeśli chcemy go obdarzyć prezentem dla taty na święta, i to od serca, warto zainteresować się pozycjami poniżej. 

Zaraza. Igo Brudny – Przemysław Piotrowski

Życie Igora Brudnego stanęło w martwym punkcie, po tym jak cudem ocalał, musi się trzymać jak najdalej od Warszawy i przenieść do Zielonej Góry, lecz i tam spotyka go zawód, ponieważ zespół Romualda Czarneckiego, już nie istnieje. Ale przynajmniej jego partnerka- Zawadzka, został przy jego boku.

Lecz i ta nie ma łatwo. Musząc odnaleźć się w nowym miejscu, napotyka problemy, z którymi sama musi się zmierzyć, jej śledztwo, którym kierowała, stanęło w martwym punkcie, a jakby było tego mało, w pobliskim lesie znaleziono martwą kobietę, z której ktoś wyssał całą krew. W życiu Zawadzkiej jest jeszcze wypadek samochodowy, a którym wolałaby zapomnieć. 

Brudny zastanawia się, czy w jego życie zapanuje spokój, ale wszystko wskazuję na to, że nad Zieloną Górą zbierają się czarne chmury, które nie wróżą niczego dobrego. Poza tym pewnego dnia do drzwi Brudnego puka osoba, która desperacko potrzebuję pomocy. 

Studentka

Mrożąca krew w żyłach zbrodnia, która z pozoru wygląda jak zwykłe samobójstwo, okazuję czym więcej, ukrywanymi tajemnicami oraz sekretami. 

Kiedy młoda studentka, która bardzo pragnęła dostać się na studia, naglę, wyskakuję z balkonu, swojego pokoju, wszystko wskazuję na to, że popełniła samobójstwo. Lecz Frankie Loomies, która jest zaznajomiona w takich sprawa, szybko wyklucza samobójstwo i wszczyna śledztwo. Na początku zauważa, że z domu studentki zniknęły jej ważne przedmioty, oraz nic nie wskazywało na to, że dziewczyna ma myśli samobójcze. Franki Loomies bierze na celownik jej ukochanego i jej najlepszego kolegę, który skrycie się w niej podkochiwał. 

Podczas śledztwa, okazuję się, ze młoda studentka nie była tak niewinna, jakby się mogło wydawać.